ZEMKA MAKİNA HAKKIMIZDA

ZEMKA MAKİNA

 

Zemka Makina Kurumsal;
20 yıllık tecrübemizle gıda makineleri üzerine faaliyet gösteren firmamız. Bisküvi, Çikolata, Kek, Gofret, Marsmallow, Pasta ve Nuga hatlarının üretimini yaparak, Gıda sektöründe çalışan firmalara destek olmaktayız.

Ayrıca Ürünün kazanç olabilmesi için en az ıskartayla pakete girmesi gerekliliğinin bilinciyle paketleme makinalarının imalatını da yapmaktayız.

Müşterilerimize kaliteli makine ve hizmet vermek için Ar-Ge çalışmalarına gereken hassasiyeti ve önemi göstermekteyiz.
Sizlerin isteğine bağlı olarak farklılık gösteren üretim hatlarımız, uzman kadromuzla en ince ayrıntısına kadar tasarlanarak. İmalatına müşterilerimizin görüş ve önerisi alınarak başlanmaktadır.
Müşterilerimize kaliteli makine ve hizmet vermek için Ar-Ge çalışmalarına gereken hassasiyeti ve önemi göstermekteyiz.

 

Zemka Makina Vizyonu;
Tüketicilerimizi, müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve hissedarlarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren lider bir makine imalat şirketi olmak.

 

Zemka Makina Misyonu;
İşletme ihracat yaparak ülke ekonomisine faydası olan kurumsal bir firma olma. Değişen müşteri ve piyasa ihtiyaçlarına odaklanarak tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunar, sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerimizle güçlü bağlar kurarız.
Tüketicilerimizi, müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve işverenlerimizi her zaman memnun etmeyi ve onların yüzünü güldürmeyi hedefleriz. Bu amaca ulaşmak için organizasyonumuzu geliştirir, güçlendirir ve yetkilendiririz. Değerlerimizi özümsemiş çalışanlarımızla kurumsal başarıyı garantileriz.
Çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin sağlığına itibar ederiz ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstererek, güven uyandırırız. Kurumsal sorumluluklarımızın bilincinde, açıklık ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde işlerimizi yürütürüz. İnsan haklarına saygılı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratırız.